fbpx

Praegune digiajastu on muutnud üsna drastiliselt klassikalisi töövõtteid. On teada fakt, et olenemata tegutsemisalast kaasatakse tehnoloogiat järjest rohkem erinevate tööprotsesside optimeerimises ja automatiseerimises. Inimesed näevad tehnoloogia kasutuselevõtus palju positiivset, sest usaldades mitmed asjatoimetused spetsiaalsetele programmidele ja tarkvaradele, muutuvad tööprotsessid tunduvalt ajaefektiivsemaks ning täpsemaks. Need kaks faktorit on ka peamised põhjused, miks sai loodud Eestimaine veebipõhine BidrentoPro üürikorterite haldustarkvara, mis on mõeldud üürikorterite haldusega seotud tegevuste optimeerimiseks. Kinnisvarahaldurid ja üürikorterite omanikud on aastakümneid kasutanud paberit, e-maile ja Excelit kinnisvaraobjektidest ülevaate saamiseks. Kõik see on suuremal või vähesemal määral senini toiminud, kuid arusaadavalt on need võtted juba ajale jalgu jäänud.

Pilt: Bidrento

Hea uudis on aga see, et pideva tehnoloogia arenguga ning uute süsteemide ja tarkvarade turule tulekuga, on kinnisvara haldamine muutunud lihtsamaks kui kunagi varem. Eestis tuli hiljuti välja igati kasutajasõbralik üürikorterite haldustarkvara BidrentoPro, mis on välja arendatud silmas pidades inimeste ja ettevõtete reaalseid soove ja vajadusi, mis puudutavad üürikinnisvara haldamist. Märkimisväärset osa tarkvara edasiarendamises on mänginud ka ettevõtte osalemine Ajujahi programmis, kus jõuti TOP6 hulka. Lisaks sellele on tarkvara täiustamisele kaasa aidanud mitmete tuntud start-up-firmade tootearendajate tagasiside ning ärimentorite nõuanded.

BidrentoPro tarkvara ei hoia kokku mitte ainult aega, vaid annab ka väga informatiivse ülevaate hallatavatest üüripindadest. Kõik see muudab kogu haldusprotsessi sujuvaks ja murevabaks. Rain K., kes omab üürimaja ning tegeleb igapäevaselt ligi 100 üürikorteri haldamisega jagab oma ausat arvamust tarkvara kasutamise suhtes: “BidrentoPro koondab ühele platvormile raamatupidamise, klientide halduse ja lepingud. See võimaldab meil oma üürimaja hallata väga mugavalt nii arvutist, kui ka telefonist. Oleme tänu BidrentoPro platvormile saanud loobuda mitme erineva programmi kasutamisest, mis on säästnud meile tohutult aega.”

Pilt: BidrentoPro haldustarkvara

Mis asi on üürikorterite haldustarkvara?
Lühidalt öeldes on üürikorterite haldustarkvara pilvepõhine programm, mis aitab üüriobjektide omanikel või nende halduritel elamukinnisvara hallata. Tarkvara mitte ainult ei säästa aega ja raha, vaid lihtsustab ka igapäevaseid kinnisvarahaldusega seotuid ülesandeid. Selle abil saab lihtsalt ja mugavalt hoolitseda üüripindade haldamise, arvete esitamise, makseviivituste, lepingute ja palju muu eest.

Lisaks saab kinnisvarahaldustarkvara kasutades liikuda ühe või kahe üüripinna haldamise juurest edasi kasvõi 500 korteri haldamiseni, ilma et kaoks selgus, struktuur ja täpne aruandlus. 

Kellele on haldustarkvara mõeldud?
Haldustarkvara on mõeldud üürikorterite omanikele ja kinnisvarahalduritele olenemata nende kinnisvaraportfelli suurusest. Kui inimene haldab ühte korterit, sobib talle hästi BidrentoPro “Basic versioon” , kui aga portfell on suurem ja igapäevaselt tuleb hoida silm peal kuni 20nel üüriobjektil, siis on igati sobilik “Standard versioon”. See annab ligipääsu kõikidele funktsioonidele ning lisaks ka tasuta kuulutamise võimaluse www.bidrento.ee üürikinnisvara platvormil. 

Seega saab haldustarkvara kasutaja kogu üüriprotsessi hallata ühes keskkonnas alates üürniku leidmisest kuni arvete saatmiseni ja seda kõige kaasaegsamaid tehnoloogilisi lahendusi kasutades. Inimeste jaoks, kes on kokku puutunud Airbnb-ga ja tegelenud varasemalt lühiajalise üürimisega, on BidrentoPro justkui pikaajaline Airbnb platvorm, kus korteriomanik saab halduse keskkonna koos üürniku leidmisega enda kasutusse.

Kui inimesel tuleb hallata näiteks 8 korterit, siis võib ette kujutada kuivõrd keerukas ja ajamahukas on kogu tööprotsess, just seepärast tasub kaaluda haldustarkvara kasutusele võtmist. Sven A. (väikeinvestor), kes on tänaseks päevaks kasutanud BidrentoPro-d üle 2 kuu, jagab oma kogemust: “Algul tundus võõras, aga paari korraga harjusin ära. Nüüd ei vahetaks mitte millegi vastu. Eriti meeldib kasutamise lihtsus ja võimalus isikupärastada enamikku sisestatud infost. Olen kasutanud BidrentoPro tarkvara nüüdseks üle 2 kuu. Äärmiselt suureks abiks minu kulude ja laekumiste registreerimisel ja silma peal hoidmisel. Nad täiustavad seda pidevalt, nii et võin öelda, et nad tõesti usuvad oma tootesse. See on pilvepõhine ning funktsioonide ja aruandluse pideva värskendusega. Väga kasutajasõbralik liides võimaldab mul kulusid ja kogutud üürisummasid sisestada minutitega, on võimalus lasta teha seda süsteemil ka täiesti automaatselt. Tundub üsna jõuline mitmete funktsioonidega, mida ma isegi ei kasuta, kuid näen, kuidas need võivad olla kasulikud suurematele kinnisvara omanikele. Kindlasti soovitan seda toodet.”

Pilt: BidrentoPro haldustarkvara mobiilis

5 põhjust, miks kasutada BidrentoPro haldustarkvara üüripindade haldamisel
1. Ülevaade oma objektidest ja üürnikest
BidrentoPro annab informatiivse ülevaate hallatavate üüriobjektide ja üürnike üle- üürimaksete ajaloost, üürilepingu informatsioon ja muu oluline on lihtsasti ning kiiresti kättesaadav. 
2. Arvete automatiseerimine ja arvestus
BidrentoPro-ga saab automatiseerida muidu aeganõudvad ülesanded nagu näiteks igakuiste arvete saatmised. Nii saab hoida kokku raamatupidamiskuludelt märkimisväärse summa.
3. Üürimaksete meeldetuletused ja maksetähtaegade jälgimine
See funktsionaalsus annab täieliku ülevaate laekumiste ning õhus olevate võlgade kohta. BidrentoPro abil saab vajadusel saata üürimaksete meeldetuletused vaid ühe klikiga. Erinevad liidestused pankade ja raamatupidamisprogrammidega lihtsustavad info liikumist ja väldivad nii omakorda inimlikke eksimusi.  
4. Investeeringu aruanded
BidrentoPro haldustarkvara annab informatiivse ja asjaliku ülevaate üüriobjekti investeeringu kohta. Nii omab üüriinvestor või kinnisvarahaldur kontrolli oma numbrite ja üksikasjalike üüriprognooside ning turutrendide üle. 
5. Dokumentide säilitamine
Kasutades BidrentoPro haldustarkvara ei pea muretsema dokumentide ja muude tähtsate paberite asukoha pärast, sest kõik vajalikud dokumendid saab lihtsama vaevata üles laadida ühte keskkonda ja need vajadusel kiiresti üles leida.

Kui soovid omada kontrolli oma üüriportfelli üle, siis kasuta võimalust ja proovi BidrentoPro haldustarkvara: www.bidrentopro.com

Related Post

Copyright 2021 © Bidrent OÜ All rights reserved

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    REQUEST DEMO

      CONTACT US