fbpx

Oluline muudatus novembris! Alates 6.11.2020 Bidrento enam ei paku kuulutamise teenuseid, see hõlmab nii üürikuulutuste kui ka üürnike kuulutuste avaldamist. 

Kunagisest üürikuulutuste platvormist on tänaseks välja arenenud võimas tarkvara üürikorterite haldamiseks ja seoses sellega oleme otsustanud, et edaspidi Bidrento ei paku kuulutamise võimalust.

Kui Teil on mõned olulised pildid, tekstid või vestlused, mis hetkel on olemas ainult bidrento.ee platvormil, siis palun salvestage need kuskile mujale. Samuti kui Teil on mõni vestlus pooleli, siis soovitame üle minna teise kanalisse. Kui Teil tekib küsimusi, siis palun kirjutage info@bidrento.ee.

Alates 6.11.2020 Bidrento pakkub ainult haldustarkvara, mis on spetsiaalselt loodud üürikorterite omanikele, halduritele ja maakleritele. 

Kui oled huvitatud haldustarkava kasutamisest, siis võta meiega ühendust. Meil on erinevad lahendused nii väikeportfelli omanikele kui ka suurtele üürimajadele ning maakleritele. Hinnad on alates 3.75 eur+km kuus. Vaata täpsemalt siin: Bidrento hinnakiri

Related Post

Copyright 2021 © Bidrent OÜ All rights reserved

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    REQUEST DEMO

      CONTACT US