fbpx

Üürileandjana on kinnisvaratehingu puhul kindlasti üks olulisemaid ja määravamaid aspekte üürihind ning sellega saadav igakuine tulu. Tihti lähtutakse sellest kindlalt paika pandud hinnast ka üürniku valimisel ning otsuse tegemisel. Sellele aga, kui suur kuluallikas on tühjana seisev korter, tihti ei mõelda. Olukorra selgitamiseks oleme koostanud lihtsa hinnamaatriksi näitamaks, et kuu aega tühjana seisev üürikinnisvara võib olla samaväärne “kadu” kui hinnas alla tulla näiteks 7-8%.

Mis siis tundub ikkagi kasulikum otsus, kas jääda otsima üürnikku, kes oleks nõus maksma kindlaks määratud hinda, kuid kelle leidmine võib võtta aega mitu kuud või alandada hinda 5% võrra ning leida sobiv üürnik kohe? Üürileandjale kõige kasulikum olekski tulla hinnas alla 5% ja oma kinnisvara koheselt välja üürida. Lisaks igasuguse tulu kaotamisega kaasnevad tühjalt seisva korteriga ka kommunaalmaksed, mida tuleb üürileandjal samuti oma taskust tasuda. Seega enne, kui ütled madalamale pakkumisele eitava vastuse, mõtle ja kaalu varianti hinnaalanduseks 5% võrra.

Related Post

Copyright 2021 © Bidrent OÜ All rights reserved

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    REQUEST DEMO

    We will show you how Bidrento works and how it could be useful for your business. We really value your time and will be happy to support you through the whole process!

      CONTACT US